Affluxo EE відвідала Semro 2021

Affluxo EE відвідала Semro 2021 у Києві, Україна.
sempro

Минулого тижня команда Affluxo EE відвідала Semro 2021, один з наймасштабніших та найвідоміших заходів в сфері партнерського маркетингу в Україні та СНД.

Affluxo EE відвідала Semro 2021

Sempro – це великий щорічний івент, який збирає під одним дахом вебмайстрів, рекламодавців, представників партнерських мереж, а також професійних digital-маркетологів, переважно зі сфер SEO та PPC. Програма заходу включає в себе доповіді, панельні дискусії, нетворкінг та after-party. У цьому році основна увага спікерів і гостей івенту було присвячено таким нішам як Фінанси, Betting, Nutra і Gambling.

Під час заходу члени нашої команди вели активні переговори з потенційними і вже існуючими клієнтами та партнерами Affluxo, а також уважно вивчали свіжі тренди в різних вертикалях партнерського маркетингу.

В цілому, захід запам’ятався нам хорошою організацією і великим обсягом отриманої якісної інформації. Вже плануємо участь на наступний рік.

 Stay Tuned!

Leave a comment

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.